VERSLAS LIETUVOJE VERSLO PRADŽIA


VERSLAS LIETUVOJE. VERSLO PRADŽIA. Šaltinis: www.parduodaimone.info Jeigu galvojate apie nuosavo verslo kūrimą, tikriausiai jus vilioja tai, kad galėsite patys reguliuoti savo asmenines pajamas, planuoti savo laiką, būsite nepriklausomas. Tačiau ar jūsų negąsdina sunkus ir įtemptas darbas, nuolatinis stresas, rizika netekti visko, ką turite? Jeigu apie visa tai tikrai susimąstėte, įsivaizduokite save nedidelės įmonės vadovu. Jūs tikriausiai esate geras savo srities specialistas, bet dabar jums reikia rūpintis gamyba, vadovavimu, personalu, pardavimais, marketingu, apskaita ir finansais. Jeigu turite žinių, įgūdžių ir esate pasirengę rizikuoti – nepradėkite tol, kol aiškiai neįsivaizdavote, ko jūs tikitės. Tam, kad ateities vaizdas būtų aiškesnis, reikia atlikti kai kuriuos „namų darbus“. Jie susideda iš keleto etapų. Štai jie:
♦ nustatykite aiškią savo verslo kryptį. Nuspręskite, kokį produktą pateiksite ir kurią vartotojų poreikių sritį jūsų produktas tenkins.
♦ kuo tiksliau išsiaiškinkite savo pateikiamo produkto vartotojus, paskaičiuokite kokie tokio ar panašaus produkto kiekiai parduodami rinkoje per tam tikrą laikotarpį. Reikia įvertinti ir rinkos dydį – auga, smunka ar yra pastovus. Greičiausiai jums teks susidurti su konkurentais. Kova dėl rinkos ar jos dalies yra gana sudėtingas ir sunkus procesas.
♦ įvertinkite konkurentus ir jų produkto kokybę. Nepamirškite įvertinti konkurentų kiekio ir pajėgumų. Tai galima padaryti spaudos, katalogų, statistikos pagalba. Jei rinkos dydis pastovus, jūsų produktas turi būti pranašesnis už konkurentų produktą.
♦ nusiteikite tam, kad jūsų klientai gali vėluoti apmokėti už produktą. Yra ir įvairių nuostolių rizika bei nežinoma, kokių veiksmų imsis konkurentai, kaip keisis kainos.
♦ paskaičiuokite, ar jūsų verslui reikės papildomos finansinės paramos. Jeigu reikės, išanalizuokite bankų, kredito unijų, lizingo bendrovių keliamas sąlygas.
♦ paruoškite verslo planą. Kadangi tai pakankamai sudėtingas darbas, pasitelkite šios srities specialistus. Tai padarys verslo konsultantai.
♦ ne mažiau svarbu yra suplanuoti veiksmus marketingo srityje. Nuodugniai ištirkite, kaip tokį ar panašų į jūsų produktą pardavinėja kitos, užsienio ir vietinės, kompanijos.
♦ spręskite kitus, verslo pradžiai reikalingus, klausimus – personalo ir patalpų paieška, jūsų veiklai reikalingos įmonės įsigijimo būdus.
♦ būsimieji verslininkai steigia įmonę arba ją perka.

Įmonės steigimas – gana daug jūsų laiko ir darbo sąnaudų reikalaujantis procesas. Kitas būdas yra įsigyti jau paruoštą darbui įmonę su visais dokumentais, antspaudu, registracijos adresu,sąskaita banke. Šioje srityje dirba bendrovės, kurios steigia arba parduoda įmonę. Minėtos bendrovės suteiks jums visas būtinas paslaugas: konsultacijas, paruoštą darbui įmonę ir tolimesnį aptarnavimą – buhalterinę apskaitą. Atrodo, viskas paruošta. Mes tikime, kad radote rinkos nišą, kuri skatins naudingą ir stabilų verslo augimą.

Tikėkite savimi, savo sėkme ir ji nepaliks jūsų.

Jeigu Jums reikalinga informacija apie mūsų paslaugas, pasirinkite temą, kuri Jus domina: “parduoda įmonę“, “steigia įmonę“, “perka įmonę“, “buhalterinė apskaita“.

Pateikite klausimą ar pasiūlymą kontaktų formoje, kurią matote dešinėje svetainės pusėje. Atsakysime Jums raštu arba paskambinsime.

Mūsų kontaktiniai duomenys:
Tel.: +370 679 44266
Tel.: +370 616 18814
info@parduodaimone.info
www.parduodaimone.info

Komentarai