Pažinkite populiariausius Europos miestus naudodamiesi su virtualių kelionių paslauga VIRTRAVEL


Norite apžiūrėti populiariausius Europos miestus akimirksniu? VIRTRAVEL pasiūlys unikalų ir įtraukiantį būdą pamatyti gražiausias europos vietas tiesiog iš namų. Galėsite aplankyti nuostabius Costa del Sol paplūdimius, pamatyti garsiąsias Madrido įžymybes ir paklaidžioti istorinėmis Barselonos gatvėmis. Taip pat turėsite galimybę aplankyti kai kurias ikonines Ispanijos lankytinas vietas. Berlyne, Paryžiuje, Barselonoje ir kituose žymiausiuose europos miestuose galėsite paklaidžioti po garsiąsias šių miestų gatves ir aikštes, aplankyti žymias lankytinas vietas ir sužinoti apie turtingą šių miestų istoriją bei kultūrą.

VIRTRAVEL suteiks progą pajusti Italijos grožį, aplankyti garsiąsias Romos įžymybes ar apžiūrėti istorines Venecijos gatves. Taip pat turėsite galimybę aplankyti kai kurias ikonines Italijos lankytinas vietas, tokias kaip Koliziejus, Vatikanas ir Popolo aikštė, Pizos bokštas ir kitas.

Projektą įgyvendinti padėjo finansavimas iš ES struktūrinių fondų pagal „Paskatos kultūros ir kūrybinių industrijų sektoriui kurti konkurencingus kultūros produktus“ priemonę. Pradėkite tyrinėti populiariausius Europos miestus Virtravel.eu!

Komentarai