Papasakok apie savo verslo sėkmę ir gauk NEMOKAMĄ REKLAMĄ!

 

Norite papasakoti apie savo verslo sėkmę? Tapkite registruotu SavoVerslas.lt vartotoju ir pasinaudokite galimybe prisijungti prie verslios bendruomenės – rašykite straipsnius, komentuokite, dalinkitės!

Manome, kad šiuo metu Lietuvoje yra verslo augimo bei idėjų įgyvendinimo metas. Jeigu jums pavyko sėkmingai  įgyvendinti savo verslo projektą ir esate verslininkas, kuris net ir šiuo neitin ekonomiškai palankiu laikotarpiu sugeba skinti sėkmingo verslo vaisius – papasakokite apie tai! Ką Jūs gaunate už tai?

  • Nemokama reklama Jūsų įmonei ir verslui;
  • lankytojų supažindinimas su Jūsų teikiamomis prekėmis ar paslaugomis;
  • klientų rato plėtimas.

Tai galimybė dar daugiau potencialių klientų sužinoti apie  Jūsų verslą bei puiki proga užtvirtinti pasitikėjimą verslo teikiamomis paslaugomis – juk visuomet naudingiau bendradarbiauti su klestinčiu verslu, tiesa?

Ką gauname mes ir lankytojai? Mums rūpi mūsų portalo lankytojai, o jūsų įdomus straipsnis pridės dar vieną naudingumo balą mūsų svetainei. Mums svarbus verslo skatinimas, pozityvus nusiteikimas bei suvokimas, kad rinkoje yra begalė nišų idėjų įgyvendinimui, todėl tikimės, kad šis portalas paskatins ne vieną lankytoją pasukti nuosavo verslo keliu. O gal tai bus ir būsimasis Jūsų verslo parneris?

 

Jūsų patogumui bei taupydami Jūsų laiką siūlome keletą registracijos būdų. Prisijungti galite tiesiog prisiregistruodami šioje svetainėje, arba paspartindami registraciją jau turimomis Facebook, Google/Gmail arba Yahoo! paskyromis.

Prieš registruodamiesi, nepamiškite susipažinti su privatumo taisyklėmis.