Patirkite europos žymiausių miestų kultūrą VIRTRAVEL virtualiose kelionėse


Berlyno, Paryžiaus, Venecijos, Milano ir kitų Europos miestų virtualūs turai neišeinant iš namų. VIRTRAVEL virtualių kelionių paslauga pasiūlys unikalų ir įtraukiantį būdą tyrinėti Berlyną ir Italiją patogiai savo namuose. Žymiausiuose europos miestuose galėsite paklaidžioti po garsiąsias gatves ir aikštes, aplankyti žymias lankytinas vietas ir sužinoti apie turtingą jų istoriją, kultūrą, renginių ir žymias lankytinas vietas. Taip pat turėsite galimybę aplankyti kai kuriuos garsius muziejus. Pajusti Prancūzijos grožį, aplankyti garsiąsias Romos įžymybes ir apžiūrėti istorines Venecijos gatves. Taip pat turėsite galimybę aplankyti kai kurias ikonines Italijos lankytinas vietas, tokias kaip Koliziejus, Vatikanas ir Popolo aikštė, Pizos bokštas ir kitas.

Naudodamiesi VIRTRAVEL virtualių kelionių paslauga, turėsite galimybę atrasti šių Europos miestų istoriją ir kultūrą nauju ir įdomiu būdu.

Projektą įgyvendinti padėjo finansavimas iš ES struktūrinių fondų pagal „Paskatos kultūros ir kūrybinių industrijų sektoriui kurti konkurencingus kultūros produktus“ priemonę. Paslauga prieinama adresu Virtravel.eu.

Komentarai