Savo verslas pradedant nuo 3000 Lt – ar galima sukurti verslą turint pradžiai minimaliai – mažiau nei 10000 Lt?


Kaip manote – ar galima pradėti verslą turint pradžiai minimaliai – mažiau nei 10.000 Lt? Pvz. 3000 Lt?

Šaltinis: FINITA forumo tema – forum.finita.lt

Mano nuomone – galima. Norėčiau išgirsti nuomones ir argumentus tiek pritariančių, tiek ir nesutinkančių. Prašyčiau išdėstyti savo nuomonę aiškiau, parašyti argumentus ir pavyzdžius. Sakykim Jūs pritariate – susikurti nuosavą verslą, įgyvendinti verslo idėją galima turint 3000 Lt ar pan.
Ar reikėtų pradėti nuo tinklinio marketingo?
Galbūt siūlytumėte pasirinkti interneto verslą?
Ar pasirinkti tarpininkavimo veiklą – pvz. atstovauti kurios nors didesnės prekių ar paslaugų įmonės produktus (pasirinkimo daug – telekomunikacijų bendrovės, bankai, dienraščiai, reklamos įmonės).
Galbūt iškart pasirinkti gamybą? Juokauju, aišku, nebent Europos parama vyžų pynimo tradicijoms
Vienas mano draugas pradėjo įsigydamas JAV bendrovių akcijų už kelis tūkstančius litų ir vis pridėdavo nuo algos kokį tūkstantėlį. Pradėjęs prieš porą metų (aišku buvo neblogas metas – pakankamai žemos akcijų kainos), jau turi kelis šimtus tūkstančių savo vertybinių popierių sąskaitoje. Galbūt šis investavimo ar verslo metodas yra geriausias?

Nepritariate – kodėl? Ar teko patiems bandyti ir nepasisekė? O gal tai išties neįmanoma ir reikia pirma susirasti gerą darbą, nusipirkti brangų automobilį ir naują butą, o jau tada nusipirkti kokią garsios firmos frančizę?

Kokios informacijos ar pagalbos trūksta norinčiam pradėti savo verslą?
Prašyčiau parašyti adresus geriausių jūsų nuomone svetainių, kuriose galima rasti naudingiausios informacijos pradedančiam verslininkui – verslo idėjos, nuosavas verslas, savo verslas, verslo planai… Kaip ir kieno pagalba galima nebrangiai įsteigti įmonę (galbūt elektroninis steigimas?), nusipirkti naują įmonę ar veikiantį verslą? Nuorodos ir patarimai pravers visiems, tiks net ir mūsų konkurentų nuorodos

Lauksim jūsų nuomonių, atsiliepimų FINITA forume – forum.finita.lt. Norėdami pasitarti ar pasiūlyti kažką asmeniškai, rašykite mūsų el.paštu info@finita.lt, paminėkite, kokia tema. Ačiū ir sėkmingo visiems verslo

FINITA – Verslas lengvai!

Komentarai