Polikarbonatiniai šiltnamiai išsiskiria savo unikaliomis savybėmis


Kiekvienais metais artėjantis darbymetis skatina žmones pasirūpinti savo sodu ir daržu. Reikia pasiruošti naujam sezonui, naujam derliaus auginimo metui. Pirmiausia derėtų pasirūpinti žemės ūkio priemonėmis bei augalų sėklomis. Vėliau išauginti daigus ir paruošti juos persodinti į jau paruoštą daržą. Deja, pavasario pradžioje vis dar vyrauja šalti orai, o ir žemė nėra pakankamai atšilusi po ilgai trukusios žiemos. Visgi, neverta nerimauti, nes šiltnamis gali palengvinti sodininko dalią ir suteikti jam puikias galimybes užsiauginti norimų daržovių daug ankščiau.

Tiesa, reikia pripažinti, jog šiltnamio kokybė labai įtakoja derliaus auginimo sąlygas, todėl reikia rinktis patį geriausią sprendimą, siekiant užtikrinti vaisių ir daržovių derliaus kokybę. Šiltnamių gausa ir jų pasirinkimo laisvė sukelia daugelį klausimų smalsuoliams: Kuris modelis yra geriausias ir kodėl? Kodėl ši konstrukcija yra efektyvesnė? Kaip išsirinkti tinkamą šiltnamį? Į šiuos visus klausimus galima nesudėtingai atsakyti, detaliau paanalizavus kliento poreikius. Renkantis šiltnamį, svarbiausia yra atkreipti dėmesį į jo vietą, medžiagų kokybę, pamatų pobūdį, o svarbiausia, dangos tipą. Seniau šiltnamius  įprasta buvo dengti gerai žinomu polietilenu, tačiau dabar populiariausias ir daug efektyvesnis dangos tipas yra polikarbonatas.

Polikarbonatiniai šiltnamiaiŠiltnamis išsiskiria savo unikaliomis savybėmis. Jie yra kompaktiški, patvarūs ir modernūs. Polikarbonatas – pati populiariausia šiuolaikinė polimerinė medžiaga, kuri pasižymi dideliu atsparumu išoriniams smūgiams, tvirta konstrukcija bei ilgaamžiškumu. Šis elementas suteikia ryškų skaidrumą, todėl saulės spinduliai lengvai prasiskverbs ir pasieks augalus. Medžiaga taip pat apsaugo nuo ultravioletinių saulės spindulių ir kito atmosferos poveikio, yra atspari temperatūros poveikiui. Iš jos paprastai gaminamos polikarbonitinės plokštės, kurios gali būti įvairių daugiasluoksnių struktūrų pavidalu. Ši savybė ir visos kitos svarbios medžiagos funkcijos puikiai tinka šio modernaus šiltnamio konstrukcijai. Jeigu siekiate aukštos kokybės ir ilgaamžiškumo, tokio pobūdžio šiltnamis suteiks jums malonumą kiekvieną dieną, ilgą laiką. 

Straipsnio autorius: siltnamiupasaulis.lt

Komentarai