Perkraustymo paslaugos Vilniuje ir Kaune


 Perkraustymo paslaugos Vilniuje
Persikraustyti tenka retai. Nors dažniausiai aplinkos pakeitimas išeina į naudą, bet pats persikraustymo procesas nėra labai malonus. Reikia sugalvoti, iš kur gauti pagalbininkų, kuo pagalbininkus pavaišinti ar apdovanoti, o rezultatas dažnai vis tiek būna ne pats geriausias. Apibraižyti nauji foteliai, netyčia sudužusi vaza ir išsinarintas riešas tempiant sunkią dviejų durų spintą. O jei Jūsų butas yra penktajame aukšte, o jūsų laiptinėje nėra lifto? Tuomet galite būti tikri, kad visą dieną praleisite bandydamas saugiai nunešti buitinę techniką į pirmąjį aukštą, kuriame, geriausiu atveju, lauks draugas su krovinine mašina. O jei tokio draugo neturite arba jis neturi tokios mašinos? Šaldytuvo per pusę nepadalinsite, o tikėtis, kad kaip tik prie Jūsų sustos koks nors geros valios žmogus ir pasiūlys pavėžėti Jūsų daiktus į kitą miesto galą – naivu.

Dėl šių ir dar begalės kitų priežasčių pasaulyje daugybė žmonių žino, kas yra perkraustymo paslaugos.  Todėl reikėtų labai gerai pasiskaičiuoti laiko ir pinigų sąnaudas ir pagalvoti, ar nevertėtų ištiesų į pagalbą pasitelkti perkraustymo paslaugas teikiančias įmones. Turbūt net nereikia sakyti, kad jei iš vienų biuro patalpų ketinate persikelti į kitas, turbūt be perkraustymo paslaugų neišsiversite. Juk kostiumuotiems savo darbuotojams neleisite tampyti spintų ar bandyti susikrauti penkias lentynas į automobilį, kuriame dar ir pritvirtina vaikiška kėdutė.

tai nėra tik baldų ir kitos įrangos sukrovimas į automobilį ir transportavimas iš taško A į tašką B. Pavyzdžiui, jei turite meno vertybių ar antikvarinių baldų, jiems perkraustyti reikalingas ypatingas atsargumas ir specialus paruošimas pervežimui. Jei turite pianiną, seifą ar kitą milžinišką ar sunkų daiktą, tai jo pergabenimui reikalinga ne tik fizinė jėga, bet ir išmanymas, kaip tą daiktą reikėtų transportuoti, ar apskritai pajudinti iš vietos. Sunkumų kyla ir su didelių išmatavimų baldais, kuriuos reikėtų apvilkti  tam skirta minkšta medžiaga arba apvynioti specialia plėvele. Perkraustymo paslaugų specialistai turėtų ne tik išspręsti galvosūkį su Jūsų sunkiasvoriu seifu, bet ir žinoti,  kaip supakuoti smulkius daikčiukus. Jie turi būti supakuoti į tam skirtas specialias dėžes, kurios apsaugos nuo aplinkos poveikio.

Perkraustymas gali būti ir malonus, jei ir jūs, ir jūsų daiktai liksite sveiki. Jei dar kyla kokių nors abejonių, kad svetimi žmonės gali žinoti, kaip pasirūpinti Jūsų asmeniniais daiktais ar įmonės turtu, tuomet drąsiai galite susisiekti su perkaustymo paslaugas teikiančia įmone ir kartu sukursite geriausia Jūsų perkraustymo scenarijų.

 

Straipsnio autorius: perkraustau.lt

Komentarai