Mažosios bendrijos MB steigimas


FINITA – verslo kūrimo pagalbininkų profesionalų komanda. Siekiame kartu kurti ir auginti Jūsų verslą. Mūsų sėkmė tiesiogiai priklauso nuo  Jūsų verslo pasisekimo ir plėtros, todėl visomis jėgomis stengiamės padėti Jūsų verslui kurtis ir įsitvirtinti Lietuvos bei užsienio rinkose, pašalinti visas kliūtis bei sudaryti palankiausią terpę klestėti mūsų klientų verslui.

Šiame straipsnyje apžvelgiame Mažosios bendrijos steigimo tvarką, pasirinkimus ir subtilybes. Jeigu Jūs jau apsisprendėte steigti Mažąją bendriją ir Jus domina Mažosios bendrijos steigimo kainos ir sąlygos – skaitykite FINITA skyriuje MB STEIGIMAS

Nuo 2012 m. rugsėjo 1 dienos įsigaliojo įstatymas, leidžiantis steigti naujos teisinės formos įmonę – Mažoji bendrija (MB). Ši teisinė forma turėtų papildyti, o gal ateityje ir pakeisti kitas Lietuvoje populiarias teisines formas – Uždaroji akcinė bendrovė (UAB) bei Individuali įmonė (IĮ)

FINITA Mažosios bendrijos steigimas – tai galimybė verslininkams įkurti naują įmonę neišvykstant iš namų ar biuro, o įmonės steigimo išlaidas sumažinti iki minimalių. Užsakius FINITA Mažosios bendrijos steigimo paslaugą Jūsų įmonė bus įsteigta greitai ir patikimai. Jūsų steigimo išlaidos ne išaugs, bet sumažės – FINITA suteiks ir tarpininkaus gaunant geriausias kainas šioms steigimo paslaugoms:

  • Įmonės steigimo dokumentų paruošimas
  • Notaro paslaugos steigiant naują įmonę
  • Įmonės steigimo dokumentų registravimas Registrų centre
  • Įmonės buhalterinės apskaitos tvarkymas

Prieš steigdami Mažąją bendriją steigėjai turėtų priimti sprendimus dėl steigiamos įmonės valdymo, sprendimų priėmimo, vadovavimo įmonei, buhalterinės apskaitos bei kitų smulkmenų, taip pat reikėtų apsispręsti ar patiems steigti Mažąją bendriją, ar užsakyti įmonės steigimo paslaugą teisinių paslaugų įmonėje. Šiuos sprendimus priimti Jums padės lentelė, pateikta žemiau: Jeigu norite nedelsdami sužinoti Mažosios bendrijos steigimo paslaugų kainą, sekite nuorodą MB STEIGIMAS Mažosios Bendrijos steigimas

Šaltinis: Ūkio Ministerija

Norėdami užsisakyti FINITA Mažosios bendrijos MB steigimo paslaugą arba gauti papildomą informaciją:

Užpildykite kontaktų formą ir mes su jumis netrukus susisieksime.

Rašykite el. paštu info@finita.lt (parašykite savo vardą, įmonės pavadinimą, savo klausimą ir mes su jumis netrukus susisieksime).

Skambinkite tel. +370 5 2335050 arba tel. +370 600 20027, skype vardas finita-baltic

Buhalterinės apskaitos tvarkymo kaina – nuo 77 Lt (be PVM)

FINITA – Verslas lengvai!

Komentarai