Jaunas farmacininkas sukūrė vaistažolinį skausmą malšinantį preparatą


 

DOLOSAN

 

Jauno 28-erių metų farmacininko trijų metų darbas virto nauju natūralios kilmės skausmą malšinančiu preparatu, kuris šį rugsėji papildė vaistinių lentynas.

Idėja gaminti natūralius skausmą malšinančius vaistus jaunajam farmacininkui kilo daugiau kaip septynerius metus tiriant ir stebint farmacijos rinką. „Pastebėjau, kad farmacijos pramonė vis daugiau dėmesio skiria natūralumui. Skausmą malšinančių vaistų srityje dominavo cheminės kilmės vaistai, kas paskatino visą dėmesį sutelkti būtent į šią sritį,“ – apie idėjos atsiradimą papasakojo A. Kavaliauskas.

Nepabūgęs didžiųjų farmacijos kompanijų konkurencijos, jaunas farmacininkas Andrius Kavaliauskas įgyvendino ilgai puoselėtą idėją – gaminti natūralios kilmės skausmą malšinančius maisto papildus. Po daugiau kaip trejus metus trukusio kruopštaus darbo ir pasiruošimo rugsėjo mėnesį buvo pradėta maisto papildo „Dolosan“ prekyba vaistinėse Lietuvoje.

„Dar prieš pradėdamas vaisto kūrimo procesą, iškėliau tikslą sukurti alternatyvą – cheminius analgetikus atstojančią „žaliąją“ tabletę. Tuo tikslu kreipiausi į Prancūzijoje esančią laboratoriją, plėtojančią vaistažolių apdorojimą. Prancūzijoje pavyko patikrinti daugelio augalų veikliųjų medžiagų savybes ir sukurti skausmą malšinančio „Dolosan“ formulę,“- teigė A. Kavaliauskas.

Matydamas, kad idėja gali tapti realybe, A. Kavaliauskas su keliais bendraminčiais Lietuvoje įsteigė įmonę, kurios pagrindinė misija yra natūralių vaistų plėtojimas ir kūrimas. Startavę Lietuvoje, artimiausiu metu pardavimus didinti tikisi ir Vakarų Europos rinkose, kuriose yra itin vertinama natūrali vaistažolių medicina.

Straipsnio autorius: www.dolosan.lt

Komentarai