Išpardavimų bazė – verslas krizės metu


Taigi, išsinuomojam dideles patalpas, nebūtinai garsioje gatvėje, kadangi garsioje gatvėje dideli nuomos mokesčiai. Po to kai išsinuomojate patalpas duodate skelbimą, kad atidarote išpardavimų bazę ir ieškote tų, kuriems reikia skubiai išsiparduoti. Dabar daugybė parduotuvių užsidaro arba skelbia apie labai dideles nuolaidas ir kiekviena iš tų parduotuvių su malonumu pabandytų išsiparduoti jūsų išpardavimų bazėje, žinoma, jeigu viskas bus organizuota kompetentingai ir aiškiai. Išpardavimų bazėje verslas daromas dvejais keliais:

  1. Nuomuoti vietą parduotuvėms imant už tai nuomos mokestį. Sutartis gali galioti vieną savaitę. Jei parduotuvei patiks, sutartį galima pratęsti, jei nepatiks arba viską parduos reikia ieškoti kitų nuomininkų.
  2. Antras variantas darbas su parduotuvėmis, kurios išparduoda prekes – realizuoti jų turimas prekes, jūsų pardavėjai išparduotų tas prekes, o jūs uždirbtumėte komisinius.

Jei užteks reklamos, žmonės būtinai ateis ir jei pamatys didelį kainų skirtumą lyginant su įprastomis parduotuvėmis, jie pirks. Tuo labiau, kad kiekvieną savaitę tam tikras vietas užims kiti nuomininkai ir prekės visą laiką atsinaujins. Tokia ta idėja.

Komentarai