Internetinė paslauga pradedantiesiems


Idėja yra tokia:

  1. Naudojamės bet kuriais šaltiniais, kurie gali būti mokami, tačiau greitai ir kokybiškai nurodo tinklapių trūkumus ir pan.
  2. Šis šaltinis turi nurodyti ne turinio klaidas (reikia ištaisyti jeigu yra), o tuos dalykus, kurie internete yra vertingiausi: patogumas vartotojui. Štai čia yra specialistų sritis, mėgėjai yra bejėgiai.
  3. Bet kuris profesionalas negaiš savo laiko už ačiū. Tam reikalingas atitinkamas užmokestis (asmeniškai aš apmokėčiau 10 – 20$).
  4. Profesionalai turi suvokti, su kuo jie turi reikalų: visiškai žaliu žmogumi, mėgėju arba specialistu, kad kalbėdami jie suprastų vienas kitą. Todėl užsakovas užpildo tinklapio anketą, kurioje aiškiai nurodo savo kvalifikaciją, patirtį internete, programinę įrangą, kuria buvo daromas tinklapis ir pan. Šios pozicijos plėtojamos šaltinio savininko.
  5. Užsakovas turi aiškiai suvokti, kad, pvz., antradienį ir ketvirtadienį yra daroma tinklapių analizė ir besikreipdamas jis gauna analizių datas bei laiką, kad realiuoju laiku jei prireiktų galėtų sekti ir komentuoti šį aktą.
  6. Visi pasiūlymai ir pastabos apie tinklapį klientui siunčiami paštu ir jis pats sprendžia, ka daryti ir ko nedaryti.
  7. Visi puikiausiai supranta, kad šis aktas turi būti atliktas korektiškai ir kultūringai.

Komentarai