Internete rasite geriausią specialistą


Prieš daugelį metų daugelis lietuvių manė, kad pasikeitus politinei santvarkai išnyks problema, kaip rasti patikimą, sąžiningą ir kultūringą meistrą. Deja – ši problema vis dar egzistuoja, tik pati paieška lengvesnė. Dažniausiai tam pasitelkiame socialinius tinklapius, prašydami rekomenduoti remonto specialistą. Kartais pavyksta jį rasti, kartais ne.

Todėl remonto paslaugų sistema Rentrepair.lt gali pasirodyti puiki pagalba. Kol kas ji tik kūrimo stadijoje, tačiau netrukus per ją interneto vartotojai visoje šalyje galės užsisakyti geriausių šalies remonto specialistų paslaugas. Sistema užtikrins, kad gerą specialistą galima bus rasti per trumpiausią laiką.

Rentrepair.lt orientuosis į teikiamų paslaugų kokybę. Bendradarbiauti bus kviečiami tik geriausi remonto paslaugas teikiantys specialistai, garantuojantys profesionalumą, sąžiningas kainas ir teisingą požiūrį į klientą. Klientai taip pat galės įvertinti įsigytas paslaugas, o sistema nuolat vertins bendradarbiaujančius meistrus. Su tarnyba bendradarbiaujantys meistrai bus įpareigoti klientui pateikti galimus konkrečios problemos sprendimo variantus kartu su kainomis prieš pradedant darbą, o ne po ar net jo metu. Laikas parodys, ar tokia sistema pakeis internautų įpročius, ieškant profesionalų tarp šeimos narių, draugų ir interneto svetainėse.

Plačiau apie startuosiančią technikos, įrangos ir įrankių remonto sistemą jau netrukus www.rentrepair.lt.

Komentarai