Didelė reklama mažam verslui


Kiekvienam pradedančiam nedidelį šeimos verslą iškyla problema – kaip save išpopuliarinti ir gauti klientų? Ypač tai aktualu, kai tenka konkuruoti su stambiomis, jau rinkoje įsitvirtinusiomis įmonėms. Žinoma, jeigu Jūsų idėja unikali ir nišinė, tai savo klientų ratą galite surinkti su palyginus nedideliomis išlaidomis, bet ką daryti jeigu taip nėra ir reikia konkuruoti su kompanijomis, kurios gali sau leisti marketingui skirti didelius biudžetus?

Išeitis yra. Google AdWords reklama yra prieinama tiek mažiems tiek ir stambiems verslams. Pagrindinis privalumas – startuoti galite su bet kokiu mimaliu biudžetu. Visi žinome Google paieškos galią,  9 iš 10 interneto naudodojų norėdami įsigyti prekę ar paslaugą, informacijos ieško naudodamiesi būtent šia paieškos sistema, tad būvimas ten, Jums garantuoja klientus.

Kaip pradėti? AdWords nemokamas Google reklamos įrankis, tad juo naudotis gali pradėti visi. Žinoma, kad jį perprasti ir išnaudoti reikės skirti laiko ir žinių arba galite pirkti reklamos administarvimo paslaugas iš jas teikiančių agentūrų/asmenų.

Daugiau, kaip Google reklama gali padėti augti Jūsų verslui, sužinokite apsilankę tinklapyje www.goonline.lt 

 

Komentarai