Amžiaus projektas


Šis straipsnis mane taip prajuokino, kad nutariau nekreipti dėmesio į visas mūsų taisykles ir visgi patalpinti jį!
Negana to, persiunčiau draugams – jie nusipelnė tai sužinoti :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

SavoVerslas.lt administratorius     

                                        AMŽIAUS PROJEKTAS

 Noriu pastatyti piramidžių miestą tarp Palangos ir Klaipėdos. Toje piramidėje gyvens 750 000 žmonių. Piramidę pastatysiu pagal naujausias technologijas. Prie piramidės bus dirbtinis pliažas. Tokį dirbtinį pliažą turi japonai. Piramidės pirmame aukšte bus barai, restoranai ir kitokios pramogos. Prie piramidės pastatysiu išmanųjį dangoraižį su maistu, auginsiu pirmame aukšte karves apie 10 000. Per kelis aukštus auginsiu karvėms maistą.  Per kitus aukštus auginsiu žąsis, antis, vištas ir visokias salotas. Japonai yra pastate tokia piramidę kurioje viską atliks robotai, prie aparatūros  žmogui nereikės stovėti. Iš dangoraižio į piramides maistas ateis vamzdžiais pasiskirstys po barus. Atėjus i barą atsisėdus prie stalo paspaudus mygtuką išlys kepsniukas su salotom. Galvoju pastatyti tokias 4 piramides, kad tilptų visi lietuvos žmonės. Pakvesiu Japonus tegul jie pastato tas piramides. Ateityje žmonės valgys tik baruose ir restoranuose. Statysiu gamyklas ir gaminsiu viską ką tik galima pagaminti. Aišku gaminsiu pagal naujausias technologijas ten porą žmonių prižiūrės su kompiuteriais. Pirmiausia  pastatysiu gamyklą ,kad gamintu visokias stakles, robotus visokius. Už butus nereikės mokėt nei lito.                                                 

   Kyla klausimas is kur gausiu pinigų, o paprastai devalvuosiu litą. Ir štampuosiu tiek kiek reikės litų. Galvojat labai nuvertės litas, aš jam neleisiu nuvertėt. Į pasaulio biržas dėl lito kurso nekreipsiu jokio dėmesio, svarbiausia išlaikyti mažas maisto kainas. Pas verslininkus paprašysiu išnuomoti maisto parduotuves tokias kaip maxima, Iki ir kitas už tokią sumą kur gaudavo pelno. Tap pat ir su ūkininkais suderinčiau ir jie gautų didelį atlyginimą. Padarysiu, kad  maistas kainuos centus. tikiuosi su verslininkais  susitarsiu. Ir viskam išlaikysių nedidelias kainas. Privačių bankų veiklos atsisakysiu. Jei valdžia padarys eurus tai aš gražinsiu litą. Betkoks bankas kuris bankrutavo žmonės grąžinsiu visus jų indėlius kurių bankas neatidavė. Bus vienas bankas, lietuvos centrinis bankas jisai atliks komerciniu banku funkcijas.  Padarysiu tokias salygas bankinėje sistemoje, kad visi milijardieriai ir milijonieriai norės pinigus laikyti lietuvoje. Reikės  dolerių ir eurų, o kad suvažiuotų užsieniečiai reikės įteisinti prostituciją ir lengvus narkotikus kaip daug kur pasaulyje legalizuota. Moteris gali nepergyventi atidarisiu viešnamių po ligei su vyrais.

    Bedarbio atlyginimas 10000 litu. Lietuvoje gimusiam vaikui mokėsiu 10000, kiekvieną mėnesį. Pinigus pervesiu i vaiko sąskaitą.Venisai mamai 20 000.Studentui 20 000. Žmogus su negalia ,kiekvieną mėnesį gaus 20 000 litu. Dirbančiam žmogui 30 000 litų, statybininkui 40 000, ūkininkui 40000, policininkui 40 000, plastikos chirurgui ir paprastam chirurgui 100 000. Konstituciniam teismui 100 000, Lietuvos prezidentei 200 000. Kasmet kelsiu algas nuo 2000 iki 50000 tūkstancių. Sumos bus pagal susitarima čia sumos nuo kuriu tarsites . Kai viskas bus pastatyta žmogus tedirbs tik pora valandų per dieną.

    Piramidės reikalingos dar tam, kad galėčiau sutvarkyti miestus. Daleiskimi iš Kauno iškeliu visus žmones į piramides. Nugriausiu Kauną ir vietoje 5, 9 aukštų pastatysių 50 aukštų namus, renovuoti neapsimoka. Pirmame auškte bus vaikų darželis, maisto ir drabužių parduotuvės, odontologijos kabinetai. Paskutiniuose aukštuose per tris aukštus auginamos visokios daržovės. O paskutiniame aukšte bus barai, restoranai ir t.t. Ant stogo bus baseinai, krepšinio aikštelės, teniso kortai ir t.t. Taip sutvarkysiu kaimus ir miestelius. Statybas norėčiau įgyvendinti su Arvidu Avuliu. Plastinė chirurgija bus nemokama iš močiučių padarysiu manikenes. Visur tviskės prabanga. Dantis sudėsiu nemokamai. Kas liečia grožį ir sveikata viskas bus nemokamai. Pasikviesiu geriausius pasaulio dizainerius, chirurgus. Pasaulyje jau baigia sukurti tabletę, kurią išgėręs žmogus gyvens amžinai.       Kas sukurs tą tabletę duosim trilijona litų. Pakviesiu tuos mokslininkus į lietuvą kad ja greičiau sukurtų. Gal kas norės po mirtes užmarins o pažiangus technologijoms adgaivins. Gaminsiu mašinas kaip Ferari, Aston Martin, Lambordžini, Rois Roisas, Maibok, Bentli, Audi, Mersedes.Tokios mašinos bus kad važiuos be vairotojo. Išpirksiu visas technologijas ir gaminsiu Lietuvoje.Naujausias technologijas norečiau igyvendinti su Ilja Laursu. Visi Lietuvoje važinės su naujom mašinom. Šaligatviai ir gatvės bus apšildoma elektra. Reikės užsakyti pas Lietuvos ar pasaulio mokslininkus, kad sukurtų tokią batareiką, kur daleiskim paimame dvi  batareikas ir per vidurį generatoriuką, viena batareika įsikrauna, kita pasikrauna ir taip atvirkščiai. Tokia bateriją bus galima įdėti namuose, radiatoriuje, automobilyje, televizoriuje, visur kur reikės. Dėkoju Vytautui Lanzbergiui  ir Algirdui Mykolui Brazauskui ir  visam sajudžiui, kad atvedę Lietuvą į demokratiją. Užtai dabar galim reikšti savo nuomonę. Seimas su laiku bus panaikintas. Lietuvoje įstatymai bus surašyti konstitucijoje. Lietuvos Prezidentas  galės pakeisti įstatymus arba išleisti naujus, referendumo keliu. Visuomeninis transportas bus nemokamas. Žmonės sulaukę 55 metu išeis į penciją. Pas mane nebus vadinamu bomžu. Duosiu visiems butus be teises parduoti. Priimsiu tokį įstatyma jeigu per rinkimus duotu pažadų neišpildo teisti už aferizmą. Norėčiau išgirsti nuomonę Aušros Maldeikenės apie mano projektą. Tai kuriu partija mano partija vadinsis Ateites partija. Jei laimėsiu dauguma būsiu Ministru Pirmininku. Jeigu juo išrinksite tai parodysiu kaip reikia dirbti. Ir galėčiau įgyvendinti savo projektą. Gal kas turit savo svajonių visus protingus projektus finansuosiu. Reikia reklamai pinigų atsiųskit kiek kas galit.  Paskambinkit arba parasikit ir pasakisiu kaip atsiusti pinigus.Jeigu jus norite taip giventi arba istoti I mano partija ir  gal kas kam neaišku skambinkit į visus klausimus atsakysiu. Skambinkite nuo 10 val. iki 18 val.

                 TELE 2 8605 94840

                 BITE    8681 59834

Straipsnio autorius – Sigitas S.

Komentarai