Manome, kad šiuo metu Lietuvoje yra verslo augimo bei idėjų įgyvendinimo metas. Jeigu jums pavyko sėkmingai  įgyvendinti savo verslo projektą ir esate verslininkas, kuris sugeba skinti sėkmingo verslo vaisius – papasakokite apie tai!
Ką Jūs gaunate už tai?

  • nemokama reklama Jūsų įmonei ir verslui;
  • lankytojų supažindinimas su Jūsų teikiamomis prekėmis ar paslaugomis;
  • klientų rato plėtimas.

Tai galimybė dar daugiau potencialių klientų sužinoti apie  Jūsų verslą bei puiki proga užtvirtinti pasitikėjimą verslo teikiamomis paslaugomis – juk visuomet naudingiau bendradarbiauti su klestinčiu verslu, tiesa?

Ką gauname mes ir lankytojai? Mums rūpi mūsų portalo lankytojai, o jūsų įdomus straipsnis pridės dar vieną naudingumo balą mūsų svetainei. Mums svarbus verslo skatinimas, pozityvus nusiteikimas bei suvokimas, kad rinkoje yra begalė nišų idėjų įgyvendinimui, todėl tikimės, kad šis portalas paskatins ne vieną lankytoją pasukti nuosavo verslo keliu. O gal tai bus ir būsimasis Jūsų verslo parneris?

ĮSPĖJAME – netalpinkite reklaminių tekstų, kuriuose vien tik reklaminė medžiaga! Tokie tekstai NEBUS PATVIRTINTI administratoriaus, taigi jūs tik sugaišite savo laiką.
Teksto gale galima įdėti tik 1 (vieną) savo reklaminę nuorodą. Jeigu jūsų tekste bus per daug reklaminių nuorodų, jos bus pašalintos ir tekstas bus redaguojamas, o tik po to talpinamas!

Ačiū, sėkmės!

Naujas straipsnis

Kontaktinė informacija